Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Tüm Gsm, Tv Fm Frekans bandlarında BTK nın istemiş olduğu EMR ölçümü ve raporlamasını, yeni kurulan ve revizyon yapılan Gsm, Tv Fm istasyonlarının revize dosyalarının hazırlanması ayrıca değerli müşterilerimizin güvenlerinden emin olmaları için profesyonel elektromanyetik radyasyon ölçüm hizmetlerini vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerin yanında şirketimiz; yazılım, siber güvenlik, altyapı, fiber, RF fiber yedeklemesi ve datacenter hizmetleri vermektedir.

Günümüz itibariyle ne olursa olsun en üst kaliteli ve yüksek sağlıklı bir yaşam isteği, düşüncesi, amacı ve çabası git gide yükselerek artmaktadır. Bu eylemler de dolayısıyla yaşama tarzımızda ve düşündüğümüz şeylerde de farklılık olmaktadır. Artık herhangi bir ev, okul, mekan, cafe ve buna benzer şeylerde sadece metrekare, manzara, yükseklik değil, mekanın veya evin almış olduğu radyasyon derecesi, elektromanyetik alan çekimi ve buna benzer çok daha fazla insan hayatını kötü yönde etkilemekte olan ve insanların artık farkında olduğu unsurların çok olmasına veya az olmasına dikkat edilmektedir.

Bunların tek bir amacı olabilir, o da elektromanyetik radyasyon ve zührevi unsurların insan hayatını çok kötü yönde etkilemesidir. Tabi bunlar da zamanla olup bir anda olmadığından kimi insanlar tarafından da göz ardı edilebilmektedir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda son on yıldır bizim gibi EMR ölçüm alanındaki firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.